Ситник: НАБУ розслідує справу стосовно ряду банків про виведення коштів рефінансування за кордон

10.01.2017 23:00

Ситник: НАБУ розслідує справу стосовно ряду банків про виведення коштів рефінансування за кордон

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявляє, що НАБУ розслідує кримінальне провадження щодо низки банків про виведення коштів рефінансування за кордон. "У нас є кримінальна справа, що стосується низки банків, які виводили кошти рефінансування за кордон, в тому числі через австрійські банки і далі в офшорні компанії", - сказав він.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявляє, що НАБУ розслідує кримінальне провадження щодо низки банків про виведення коштів рефінансування за кордон.

"У нас є кримінальна справа, що стосується низки банків, які виводили кошти рефінансування за кордон, в тому числі через австрійські банки і далі в офшорні компанії", - сказав він в ефірі "5 каналу" у вівторок 10 січня.

Директор НАБУ не уточнив назви банків, стосовно яких ведеться розслідування.

При цьому Ситник зазначив, що у даній справі ще немає підозрюваних, оскільки вона знаходиться тільки на початковій стадії і необхідно відстежити переміщення коштів.

Як повідомлялося, раніше в Бюро заявили, що протягом 2016 року Національному антикорупційному бюро вдалося повернути понад 100 мільйонів і перешкодити розкраданню більш ніж півмільярда гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus