Ситник припускає, що суддя Чаус повернеться сам: переховуватися - це несолодко

11.10.2016 13:00

Ситник припускає, що суддя Чаус повернеться сам: переховуватися - це несолодко

"Я не виключаю, що він повернеться. Бути постійно в бігах - це несолодко. Не думаю, що у нього є якісь величезні ресурси для того, щоб тривалий час бути в бігах. Я б не виключав, що він повернеться, хоча є і варіант, що його затримають за процедурою міжнародного розшуку", - сказав директор НАБУ.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник допускає, що суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус, викритий у хабарництві, сам повернеться в Україну. Про це він сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Я не виключаю, що він повернеться. Бути постійно в бігах - це несолодко. Не думаю, що у нього є якісь величезні ресурси для того, щоб тривалий час бути в бігах. Я б не виключав, що він повернеться, хоча є і варіант, що його затримають за процедурою міжнародного розшуку", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про те, чи ініційована процедура міжнародного розшуку Чауса, Ситник зазначив, що в даний час готуються відповідні документи.

"Для звернення до Інтерполу необхідно чітко зафіксувати, що людина перебуває за межами України. Ці документи зараз у стадії підготовки, і я не думаю, що це буде тривалий процес", - пояснив директор Бюро.

Нагадаємо, 9 серпня детективи НАБУ викрили Чауса в отриманні хабара в розмірі 150 тис. дол. Гроші були виявлені в двох скляних банках, які суддя особисто закопував лопатою у дворі власного приватного домоволодіння.

Верховна Рада 6 вересня підтримала подання Генпрокуратури про надання згоди на затримання та арешт Чауса, проте той відразу ж зник.

За даними правоохоронців, Чаус може перебувати в окупованому Криму або в Бєларусі.

Цей суддя відомий низкою неоднозначних рішень, зокрема - він сприяв припиненню розшуку олігарха Юрія Іванющенка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus