Скандальний президент Філіппін домігся підтримки 76% населення

06.10.2016 13:00

Скандальний президент Філіппін домігся підтримки 76% населення

Дослідження показало 76% задоволених роботою Дутерте, 11% незадоволених і 13% вагалися відповісти. Зазначається, що опитування було проведено майже через три місяці після того, як він вступив на посаду і почав свою антинаркотичну кампанію, за час якої стратив більш як 3,6 тис. підозрюваних у торгівлі наркотиками, що викликало тривогу в ООН, ЄС, США та правозахисних організаціях.

Понад три чверті жителів Філіппін задоволені президентом Родріго Дутерте, незважаючи на те, що він перебуває під вогнем критики на міжнародному рівні, свідчать дані опитування Social Weather Stations, опублікованого у четвер, 6 жовтня.

Як повідомляє Associated Press, дослідження показало 76% задоволених роботою Дутерте, 11% незадоволених і 13% вагалися відповісти.

Зазначається, що опитування було проведено майже через три місяці після того, як він вступив на посаду і почав свою антинаркотичну кампанію, за час якої стратив більш як 3,6 тис. підозрюваних у торгівлі наркотиками, що викликало тривогу в ООН, ЄС, США та правозахисних організаціях.

"Лідер із зухвалим язиком" порівнював себе і свою кампанію боротьби з наркотиками з Гітлером і Голокостом і сказав, що буде "щасливий вирізати як худобу" 3 мільйони філіппінських наркоманів.

Зовсім недавно ЗМІ дізналися, що за указом Дутерте для боротьби з наркоторгівлею було створено поліцейські "ескадрони смерті".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus