Скорик попросив послів ЄС і США "не дати знищити опозицію" в Україні та запевнив, що тікати не збирається

22.09.2016 18:00

Скорик попросив послів ЄС і США "не дати знищити опозицію" в Україні та запевнив, що тікати не збирається

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Микола Скорик звертається до послів ЄС і США із закликом "не дати знищити опозицію". Депутат зазначив, що в Одесі та по всій країні відбувається "тотальне посилення політичних репресій, тотальне посилення тиску на опозиційні сили, в першу чергу на "Опозиційний блок".

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Микола Скорик звертається до послів ЄС і США із закликом "не дати знищити опозицію".

Про це він сказав під час брифінгу у четвер 22 вересня, передає УНІАН.

Депутат зазначив, що в Одесі та по всій країні відбувається "тотальне посилення політичних репресій, тотальне посилення тиску на опозиційні сили, в першу чергу на "Опозиційний блок".

"І все це густо замішане на примітивному політичному піар-шоу, і всю цю компанію очолює особисто генеральний прокурор України Юрій Луценко", - заявив Скорик.

За його словами, "сьогодні вночі відбувалися антизаконні процесуальні дії щодо спроб нічних допитів і обшуків керівника міської організації партії "Опозиційний блок", депутата Одеської міської ради Олександра Орлова".

"Замість того, щоб проводити допити, Орлова запрошують на так звані "бесіди", де пропонують дати абсолютно неправдиві свідчення стосовно особисто мене як голови Одеської обласної організації партії "Опозиційний блок", - сказав парламентарій.

Він зазначив, що від імені партії "Опозиційний блок" звертається до послів країн Європейського Союзу, США та всієї світової спільноти із закликом "вплинути на українську владу і не дати остаточно знищити в Україні демократії і опозицію, свободу слова".

Також Скорик заявляє, що йому нема в чому виправдовуватися і він не робив нічого незаконного.

"Мені нема в чому виправдовуватися. Я нічого незаконного не здійснював", - сказав парламентарій і додав, що "тікати" не збирається.

У тому разі, сказав Скорик, якщо Луценко все ж таки подасть подання на зняття з нього недоторканності, то депутат використає можливість "публічного захисту не для свого виправдання, тому що я не уявляю, в чому мене можна звинуватити, а для звинувачення цього режиму в тому, що він зробив із країною, втопивши країну в крові та злиднях".

Як повідомлялося, сьогодні генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про намір наступного тижня внести до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Миколи Скорика.

Також Луценко повідомив, що сьогодні процесуальною особою підписано підозру колишньому першому заступнику Одеської ОДА громадянину Олександру Орлову, який підозрюється в організації масових заворушень, що призвели до масового побиття людей.

Окрім того, генпрокурор сказав, що задоволений ходом розслідування справи щодо подій, які сталися 19 лютого 2014 року.

Нагадаємо, 19 лютого 2014 року в Одесі журналістів, які знімали невеликий пікет представників Євромайдану під будівлею Одеської обладміністрації, побили озброєні кийками люди. В результаті нападу постраждали кілька десятків активістів і журналістів, декілька знімальних груп позбулись техніки, яку розбили або відібрали.

Після приблизно півгодинного побиття молодики з кийками виїхали на п'яти маршрутних таксі, на яких був номер 168 (номер одного з міських маршрутів). Перед відходом зловмисники розбили кілька припаркованих мотоциклів. Міліція не вчинила жодних дій для їх затримання.

За даними інформованих джерел "Євромайдан-Одеса", ті, хто напав на людей біля обласної адміністрації, були членами клубу "Оплот" (Харків).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus