Слідчі ГПУ затримали заступника мера Херсона та його поплічника

29.09.2016 11:00

Слідчі ГПУ затримали заступника мера Херсона та його поплічника

Головне слідче управління Генпрокуратури затримало заступника мера Херсона та його поплічника - депутата міськради, які вимагали з підприємців міста 15% відкат за оплату виконаних робіт. Про це повідомляє у четвер генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook. За його словами, сума хабара, на якому погорів чиновник складає 80 тисяч гривень.

Головне слідче управління Генпрокуратури затримало заступника мера Херсона та його поплічника - депутата міськради, які вимагали з підприємців міста 15% відкат за оплату виконаних робіт. Про це повідомляє у четвер генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, сума хабара, на якому погорів чиновник складає 80 тисяч гривень. Прізвищ затриманих генпрокурор не уточнив.

Як повідомляється на сайті Херсонської міськради, зокрема розслідують факти корупційної діяльності в.о. заступника міського голови, депутата міської ради від партії "Самопоміч" Аркадія Подлєсного.

Як відомо, напередодні голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов подав у відставку в результаті кризи, що склалася в облраді.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus