Слідство у справі катастрофи МН17 досі не отримало обіцяних Росією даних радарів

19.10.2016 12:00

Слідство у справі катастрофи МН17 досі не отримало обіцяних Росією даних радарів

Міжнародна слідча група у справі катастрофі МН17 так і не отримала від Росії обіцяних даних радарів. Про це повідомляє голландське видання NOS із посиланням на прес-секретаря групи. Росія обіцяла передати зображення через посольство Нідерландів у Москві, але досі цього не сталося.

Міжнародна слідча група у справі катастрофі МН17 так і не отримала від Росії обіцяних даних радарів. Про це повідомляє голландське видання NOS із посиланням на прес-секретаря групи.

Росія обіцяла передати зображення через посольство Нідерландів у Москві, але досі цього не сталося.

Наприкінці вересня напередодні оприлюднення звіту про причини катастрофи літака Росія заявила, що передала слідству первинні радіолокаційні дані, які нібито "є найбільш об'єктивним доказом того, що насправді відбувалося в небі над Україною" під час катастрофи лайнера, і попросила "врахувати їх у своїх остаточних висновках".

6 жовтня офіційний представник генпрокуратури Нідерландів Вім Де Браун заявив, що Росія поки що не надала слідству знімки.

Як повідомлялося, міжнародна команда з розслідування катастрофи літака Boeing рейсу МН17, що сталася 17 липня 2014 року, дійшла висновку, що лайнер було збито ракетою, випущеною із ЗРК "Бук", доставленого з території Росії.

Катастрофа літака Boeing-777 рейсу MH17 забрала життя 283 пасажирів та 15 членів екіпажу, в тому числі 80 дітей.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus