Слідство займається п'ятим затриманим у справі побиття Чорновол, не розголошуючи його імені

30.12.2013 13:48

Слідство займається п'ятим затриманим у справі побиття Чорновол, не розголошуючи його імені

Із п'ятим затриманим у справі побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол проводять слідчі дії. Про це "5 каналу" повідомили в МВС, зазначивши, що інформацію про цю особу міліція планує оприлюднити вже сьогодні - у суботу, 28 грудня.

Із п'ятим затриманим у справі побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол проводять слідчі дії.

Про це "5 каналу" повідомили у МВС, зазначивши, що інформацію про цю особу міліція планує оприлюднити вже сьогодні - у суботу, 28 грудня.

Тим часом чотирьом затриманим у справі побиття Чорновол Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту, залишивши їх під вартою на два місяці. Це - брати Котенки: Олександр і Сергій, Олександр Храмцов і Андрій Насіковський. Останнього вирішили утримувати під вартою незважаючи на допит свідків, які підтвердили алібі затриманого.

Зокрема, його вчитель англійської розповіла, що індивідуальне заняття тривало до початку 12-ї ночі. Потім, запевняє Насиковський, він відправився додому.

Адвокат іншого затриманого - Олександра Храмцова, стверджує, що суд не взяв до уваги флешку з відеозаписом, яка мала б засвідчити алібі.

Олександр Котенко стверджує що в ніч побиття журналістки знаходився вдома. Це в суді підтвердила і його мати.

А його брат Сергій запевняє, що про напад нічого не знав, бо не виходив з автомобіля. Мовляв, за кермом його Porsche Cayenne були двоє людей, які хотіли купити позашляховик і запропонували йому випробувати авто на дорозі.

Тим часом постраждалій активістці в суботу, 28 грудня, повинні прооперувати переламаний ніс. На Новий рік медики планують відпустити журналістку додому.

Як відомо, журналістку і активістку Тетяну Чорновол було побито у ніч на 25 грудня.

Міліція почала кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство), а потім провадження додатково кваліфікували за ч. 2 статті 121 КК України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

27 грудня затримали п'ятого підозрюваного у справі Чорновол, однак він ще не постав перед судом.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus