Словаччина, яка головує в раді ЄС, підтримує скасування віз для України

22.09.2016 10:00

Словаччина, яка головує в раді ЄС, підтримує скасування віз для України

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою. Президент Словаччини, як країни, що головує у Раді ЄС, також запевнив у активній позиції Братислави в питанні надання безвізового режиму для громадян України.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.

Про це повідомили у прес-службі очільника української держави.

"Андрей Кіска запевнив у твердості позиції Словаччини щодо поваги суверенітету та територіальної цілісності України, а також наголосив на незмінній підтримці продовження політики санкцій проти Росії", - йдеться в повідомленні.

Президент Словаччини, як країни, що головує у Раді ЄС, також запевнив у активній позиції Братислави в питанні надання безвізового режиму для громадян України.

Нагадаємо, президент Європарламенту Мартін Шульц сподівається на включення до порядку денного осінньої сесії 29 вересня питання про надання безвізового режиму для України.

Раніше повідомлялося, що Комітет Європарламенту з громадянських свобод і внутрішніх справ (LIBE) 26 вересня проведе голосування щодо внесення України до списку країн, з якими ЄС вводить безвізовий режим.

При це 21 вересня джерела в раді ЄС повідомили, що без затвердження нових правил призупинення безвізових режимів з усіма третіми країнами ЄС не скасує візи для України і для Грузії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus