Службовцям Донецької облВЦА відтепер заборонено перетинати лінію фронту. "Ситуація вимагає нестандартних рішень", - Жебрівський

09.03.2016 22:00

Службовцям Донецької облВЦА відтепер заборонено перетинати лінію фронту. "Ситуація вимагає нестандартних рішень", - Жебрівський

Минулої п'ятниці бойовики затримали шестеро службовців, які на вихідні поїхали на тимчасово окуповану територію. Людей відпустили, нині по кожному проводиться службове розслідування. Списки посадових осіб, які працюють в облдержадміністрації, районних та міських адміністраціях, є в руках терористів й, написав Жебрівський, "ситуація буде повторюватися".

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський підписав розпорядження, згідно з яким державним службовцям Донецької облдержадміністрації відтепер забороняється перетинати лінію фронту ("лінію розмежування сторін") у зоні українсько-російського військового конфлікту на Донбасі.

"Сьогодні підписав розпорядження про заборону перетину лінії розмежування для держслужбовців Донецької ОДА. Своє рішення обдумував важко, але змушений був його прийняти. Поки воно не набуло юридичної сили. Чекаємо погодження Антитерористичного центру, після чого свою візу поставить управління юстиції", - написав він у своїй сторінці у Facebook ввечері в середу, 9 березня 2016 року.

Він зауважив, що минулої п'ятниці бойовики затримали шестеро службовців, які на вихідні поїхали на тимчасово окуповану територію. Людей відпустили, нині по кожному проводиться службове розслідування. Списки посадових осіб, які працюють в облдержадміністрації, районних та міських адміністраціях, є в руках терористів й, написав Жебрівський, "ситуація буде повторюватися".

Глава Донецької облВЦА наголосив, що до кожного з працівників ставиться по-людськи. "Розумію ту безтяму, яка сьогодні буяє на Донеччині. Знаю, що у багатьох на тому боці є рідні, дорогі люди, які потребують допомоги. Але сьогодні в Україні війна, і та сторона поводиться далеко не цивілізовано", - впевнений голова облВЦА.

Жебрівський заявив, що заборона насамперед стосується керівників управлінь і департаментів, службовців, які мають доступ до секретної інформації.

"Не виключаю, що їхнє перебування на тій території може обернутися арештами, полоном з метою подальшого викупу. Людині можуть підсунуть на підпис якийсь папірець, а потім вступає в дію шантаж. Погрози оприлюднити угоду, віддати в СБУ. І фактично людина опиняється під постійним психологічним тиском", - припустив він і додав, що не може цього дозволити.

Як повідомляв раніше Жебрівський, списки посадовців, котрим буде заборонено перетинати лінію фронту, отримають прикордонники.

"Списки передамо прикордонникам, які на пунктах пропуску, і в принципі не будуть випускати", - заявляв голова області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus