Смертоносний метиловий спирт завозився з Росії - Троян

18.10.2016 18:00

Смертоносний метиловий спирт завозився з Росії - Троян

"Затримано 5 основних фігурантів. Схема проста: чоловік завіз через Сєверодонецьк 5100 літрів російського метилового неочищеного спирту. Потім з нього зробили горілку та коньяк, продавали у кількох районах, отруїлося кілька сотень людей, кілька весіль стали трагедіями. Страшна історія..." – заявив перший заступник голови Нацполіції.

Спирт, на основі якого були виготовлені отруєні алкогольні напої, що вбили десятки людей в Україні, був завезений з Росії. Про це 18 жовтня 2016 року заявив перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян.

"Затримано 5 основних фігурантів. Схема проста: чоловік завіз через Сєверодонецьк 5100 літрів російського метилового неочищеного спирту. Потім з нього зробили горілку та коньяк, продавали у кількох районах, отруїлося кілька сотень людей, кілька весіль стали трагедіями. Страшна історія..." – наводить його слова "Укрінформ".

За словами Трояна, злочинець й усі, хто долучився до цієї схеми, знали, що завозять.

"Просто думав, що, якщо нормально розвести і через марлю прогнати, обійдеться. Дурний чоловік убив сотню людей. Каже, "багато хто так робив, а чого я не можу?". Він ще "Новою поштою" відправляв свій сурогат по Україні, ми і у Житомирській області весілля врятували - 100 літрів купило весілля!" - сказав він.

Троян висловив сподівання, що наразі весь спирт вже вилучено. "І профілактично спрацювали - попереджали, показували, як виглядає пляшка. Слідство триває", - сказав він.

Нагадаємо, за останніми даними від підробного алкоголю в Україні померло 63 особи, отруїлося - 140. Найбільше подібних випадків зафіксовано на Харківщині.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus