Сьогодні на Майдані відбудеться Народне віче за справедливість

12.01.2014 16:08

Сьогодні на Майдані відбудеться Народне віче за справедливість

У неділю, 12 січня, на Майдані Незалежності у Києві відбудеться Народне віче. Перше в новому році віче розпочнеться о 12.00. Після мітингу відбудеться концерт за участю Тараса Чубая, Івана Ганзери, Олексія Мочанова, груп Madheads, "Мандри", "Атмосфера".

У неділю, 12 січня, на Майдані Незалежності у Києві відбудеться Народне віче. Перше в новому році віче розпочнеться о 12.00, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Під час віче заплановані виступи лідерів опозиції, громадських діячів. Планується, що зі сцени буде оголошено план дій Майдану на найближчий час.

Після мітингу відбудеться концерт за участю Тараса Чубая, Івана Ганзери, Олексія Мочанова, груп Madheads, "Мандри", "Атмосфера".

Лідери опозиції і Рада ВО "Майдан" запрошують усіх небайдужих приєднатися до акції протесту.

22 грудня 2013 року, народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення Народного об'єднання "Майдан".

Нагадаємо, увечері 10 січня і в ніч на 11-е після процесу у справі "васильківських терористів" у Києво-Святошинському суді в бійках з "Беркутом" постраждали декілька людей, в тому числі екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. Прокуратурою Києва розпочато кримінальне провадження за статтею "перевищення службових повноважень".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus