Сонячна електростанція у Чорнобилі отримає 1 млрд. доларів китайських інвестицій - Семерак

25.10.2016 21:00

Сонячна електростанція у Чорнобилі отримає 1 млрд. доларів китайських інвестицій - Семерак

Будівництво сонячної електростанції в Чорнобильській зоні серед українських енергетичних проектів, представлених у всьому світі, є найбільш цікавим для інвесторів. Про це 25 жовтня 2016 року заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Будівництво сонячної електростанції в Чорнобильській зоні серед українських енергетичних проектів, представлених у всьому світі, є найбільш цікавим для інвесторів. Про це 25 жовтня 2016 року заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає "Четверта влада".

Він зауважив, що нещодавно зустрічався з керівництвом китайських інвестиційних компаній CCEC і GCL. Їхні представники, підкреслив Семерак, зараз працюють в Чорнобильській зоні і вивчають інфраструктурно-технологічні можливості.

Міністр додав, що, за попередніми оцінками, компанії готові інвестувати в Chornobyl Solar понад 1 млрд протягом наступних двох років.

Нагадаємо, раніше вступив в силу указ №174 президента України Петра Порошенка про створення Чорнобильського біосферного заповідника.

Порошенко підписав відповідний указ 26 квітня 2016 року.

Біосферний заповідник загальною площею 227 тисяч га став однією з найбільших природоохоронних установ України. Він розташований на території Іванківського та Поліського районів Київської області в межах зони відчуження й зони обов'язкового відселення.

Окрім того, діяльність даного заповідника регулюється окремим законом, підписаним Порошенко у серпні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus