Спецслужба Німеччини підозрює хакерів з РФ у зламі комп'ютерів німецьких партій - ЗМІ

21.09.2016 17:00

Спецслужба Німеччини підозрює хакерів з РФ у зламі комп'ютерів німецьких партій - ЗМІ

Служба безпеки уряду ФРН проводить розслідування зламу комп'ютерів членів німецьких партій, імовірно, вчиненого хакерами з Росії. Кібератаки здійснені 15 і 24 серпня цього року, проте ЗМІ стало відомо про це аж тепер. Як зазначається, мова йде про хакерську групу, відому під назвами Sofacy і APT 28. Чи змогли хакери викрасти дані, не уточнюється.

Служба безпеки уряду ФРН проводить розслідування зламу комп'ютерів членів німецьких партій, імовірно, вчиненого хакерами з Росії. Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на німецьку газету Süddeutsche Zeitung.

Кібератаки здійснені 15 і 24 серпня цього року, проте ЗМІ стало відомо про це аж тепер.

Політики отримали на електронну пошту листи, нібито відправлені зі штаб-квартири НАТО. При цьому в повідомленнях містилися посилання, в разі використання яких на комп'ютери встановлювалися шкідливі програми.

Як зазначає видання, мова йде про хакерську групу, відому під назвами Sofacy і APT 28.

"З огляду на історію (з атаками, ймовірно, російських хакерів) у США, необхідно захистити німецькі партії від шпигунства", - заявив в інтерв'ю Süddeutsche Zeitung глава Федерального відомства з безпеки інформаційної техніки Арне Шенбом.

При цьому у відомстві підкреслили, що кібератаки можуть бути пов'язані з наміром хакерів вплинути на громадську думку перед виборами в Бундестаг, які відбудуться в 2017 році.

Про те, чи змогли хакери викрасти дані зі зламаних комп'ютерів, не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що штаб-квартира партії Християнсько-демократичний союз (ХДС), лідером якого є канцлер ФРН Ангела Меркель, зазнала хакерської атаки, організованої проросійським угрупованням Pawn Storm.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus