Справа Одеського припортового: НАБУ завершило досудове розслідування щодо Переломи та Щурікова

26.10.2016 23:00

Справа Одеського припортового: НАБУ завершило досудове розслідування щодо Переломи та Щурікова

НАБУ закінчило досудове розслідування стосовно колишнього голови наглядової ради Одеського припортового заводу Сергія Переломи і першого заступника голови правління заводу Миколи Щурікова. "Підозрюваним надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення. Після його завершення буде складено та скеровано до суду обвинувальний акт", - передали в НАБУ.

Національне антикорупційне бюро закінчило досудове розслідування стосовно колишнього голови наглядової ради Одеського припортового заводу Сергія Переломи і першого заступника голови правління заводу Миколи Щурікова.

Про це у середу 26 жовтня повідомляє прес-служба НАБУ.

"Підозрюваним надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення. Після його завершення буде складено та скеровано до суду обвинувальний акт", - йдеться у повідомленні.

14 липня у справі про розтрату коштів "Одеського припортового заводу" Щуріков і Перелома були затримані співробітниками НАБУ.

За версією слідства, підозрювані організували схему з виведення коштів шляхом закупівлі за завищеними цінами газу для потреб заводу, чим завдали державі збитків на понад 205 мільйонів гривень.

1 серпня Апеляційний суд Києва відпустив з-під варти Сергія Перелому.

Термін затримання Щурикова сплив 17 липня, його звільнили.

12 вересня Солом'янський райсуд Києва відхилив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро про відсторонення Миколи Щурікова з посади першого заступника директора Одеського припортового заводу.

Одеський припортовий завод (м. Южне, Одеська обл.) - другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій - з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолодження і перевантаження аміаку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus