США не долучатимуться до "Нормандської четвірки"

02.11.2016 23:00

США не долучатимуться до "Нормандської четвірки"

"Не думаю, що наразі є плани про приєднання США до "Нормандського формату". Але це не значить, що США не є активними в дипломатичному плані. Ми співпрацюємо з Україною, маємо консультації з Францією і Німеччиною. Періодично ми також маємо зустрічі з росіянами", - заявила Йованович.

Сполучені Штати Америки наразі не планують приєднуватися до "Нормандського формату". Про заявила посол США в Україні Марі Йованович, передає "Радіо Свобода".

"Не думаю, що наразі є плани про приєднання США до "Нормандського формату". Але це не значить, що США не є активними в дипломатичному плані. Ми співпрацюємо з Україною, маємо консультації з Францією і Німеччиною. Періодично ми також маємо зустрічі з росіянами, щоб побачити, чи є шляхи для конструктивного поступу у цьому процесі. Такою є наша підтримка "Нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція та РФ - ред.)", - сказала вона.

"Я думаю, ми підтримуємо Україну іншими способами і є дуже активними в цій підтримці. Ми перебуваємо на постійному контакті з українською владою, аналогічно – з нашими партнерами у Франції й Німеччині", - додала Йованович.

Нагадаємо, після останньої зустрічі у "Нормандському форматі", яка відбулася у Берліні (ФРН) російський президент Володимир Путін заявив, що він нібито не проти розширення "Нормандського формату" у тому числі за рахунок США.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus