США розглядають "пропорційну" відповідь Росії за її кібератаки

12.10.2016 09:00

США розглядають "пропорційну" відповідь Росії за її кібератаки

Президент США Барак Обама має у своєму розпорядженні цілий комплекс можливостей, щоб відповісти Росії на її хакерські злами державних та політичних установ США та має намір обрати "пропорційну" відповідь. Це зазначив речник Білого дому Джош Ернест під час брифінгу у вівторок на Борту №1.

Президент США Барак Обама має у своєму розпорядженні цілий комплекс можливостей, щоб відповісти Росії на її хакерські злами державних та політичних установ США та має намір обрати "пропорційну" відповідь. Це зазначив речник Білого дому Джош Ернест під час брифінгу у вівторок на Борту №1, повідомило видання Politico.

"Президент вже говорив про значні можливості, які має уряд США як для захисту наших систем у Сполучених Штатах, так і для проведення наступальних операцій в інших країнах. Отже, існує цілий ряд відповідей, доступних для президента, і він розгляне таку відповідь, яка буде пропорційною", - зазначив представник Білого дому.

Він також зауважив, що американська сторона навряд чи попереджатиме про свої дії заздалегідь.

Після кількох місяців спекуляцій адміністрація США минулого тижня офіційно "вказала пальцем" на Росію, звинувативши її у кібератаці, спрямованій проти політичних цілей у США. Передусім, йдеться про хакерський злам серверів Національного комітету Демократичної партії США та поштових акаунтів окремих високопосадовців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus