США стежать за спробами обмежити незалежність НАБУ

06.10.2016 15:00

США стежать за спробами обмежити незалежність НАБУ

За її словами, важливо, щоб Україна просувалася успішно в питанні звинувачення і засудження високопоставлених корупціонерів. "Ми хочемо переконатися, що НАБУ має всі необхідні інструменти, щоб це трапилося", – підкреслила посол. Наразі в Раді перебувають як мінімум два законопроекти про надання генпрокурору контролю над НАБУ.

США відстежують законопроект про надання генпрокуророві права визначати підслідність кримінальних проваджень, позбавляючи НАБУ незалежності на розслідування корупційних справ. Про це заявила посол США в Україні Марі Йованович в ході Київського міжнародного економічного форуму 2016 в четвер, 6 жовтня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми уважно стежимо за новим законопроектом, який був зареєстрований на цьому тижні, щоб обмежити незалежність Національного антикорупційного бюро", – сказав вона.

За її словами, важливо, щоб Україна просувалася успішно в питанні звинувачення і засудження високопоставлених корупціонерів.

"Ми хочемо переконатися, що НАБУ має всі необхідні інструменти, щоб це трапилося", – підкреслила посол.

Наразі в Раді перебувають як мінімум два законопроекти про надання генпрокурору контролю над НАБУ.

В кінці вересня генпрокурор Юрій Луценко також заявляв, що хоче самостійно вирішувати, які справи віддавати НАБУ. За його словами, бюро надто маленьке і не може самостійно впоратися з корупціонерами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus