США збільшили бюджет програми стримування агресії РФ

23.09.2016 11:00

США збільшили бюджет програми стримування агресії РФ

Сенат США схвалив військовий бюджет країни на 2017 фінансовий рік, в якому фінансування ініціативи з підтримки безпеки Європи, спрямованої на стримування російської агресії, збільшено вчетверо. Схвалений сенатом законопроект доступний на його сайті. За нього проголосували 23 сенатори, троє були проти.

Сенат США схвалив військовий бюджет країни на 2017 фінансовий рік, в якому фінансування ініціативи з підтримки безпеки Європи, спрямованої на стримування російської агресії, збільшено вчетверо. Про це пише BBC.

Схвалений сенатом законопроект доступний на його сайті. За нього проголосували 23 сенатори, троє були проти.

Згідно з документом, на військові потреби буде витрачено 602 млрд доларів. Велика частина дістанеться Міністерству оборони, решта - Міністерству енергетики для витрачання на програми енергетичної безпеки.

"В оборонному бюджеті на 2017 рік фінансування нашої ініціативи з підтримки безпеки Європи, спрямованої на стримування російської агресії, збільшено в чотири рази", - заявив очільник Пентагону Ештон Картер, закликавши сенат швидше схвалити збільшення бюджету.

"У нашому бюджеті віддається пріоритет тому, з чим ми не стикалися раніше", - пояснив він, попередивши, що затримка зі схваленням документа про фінансування може поставити під загрозу всю європейську оборонну ініціативу.

Як зазначив Картер, в нинішньому році Пентагон був змушений зробити запобігання російській агресії одним з ключових компонентів оборонної стратегії вперше за довгий час.

У рамках американського бюджету на стримування Росії в майбутньому році планується витратити 3,4 млрд доларів. Таку суму Пентагон запросив в лютому. Гроші підуть на розміщення сил НАТО, зокрема сил армії США, в Центральній і Східній Європі.

На першому етапі плану в Естонії, Латвії, Литві та Польщі розмістять чотири батальйони загальною чисельністю 4 тисячі осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus