США знищили 3 РЛС в Ємені у відповідь на обстріл своїх кораблів

13.10.2016 13:00

США знищили 3 РЛС в Ємені у відповідь на обстріл своїх кораблів

Збройні сили Сполучених Штатів знищили три радіолокаційні станції (РЛС) в Ємені у відповідь на обстріл своїх кораблів бунтівниками-хуситами. Бомбардування велося за наказом президента США Барака Обами і відповідно до рекомендацій міністра оборони Ештона Картера і глави Комітету начальників штабів ВС США генерала Джозефа Данфорду.

Збройні сили Сполучених Штатів знищили три радіолокаційні станції (РЛС) в Ємені у відповідь на обстріл своїх кораблів бунтівниками-хуситами, повідомляє агентство Reuters з посиланням на заяву Пентагону. За даними військового відомства, рано вранці за місцевим часом США завдали ударів по трьом РЛС, розташованим на підконтрольній хуситам території на єменському узбережжі Червоного моря.

У відомстві зазначили, що бомбардування велося за наказом президента США Барака Обами і відповідно до рекомендацій міністра оборони Ештона Картера і глави Комітету начальників штабів ВС США генерала Джозефа Данфорду. Відзначається, що удари стали першими прямими військовими діями Вашингтона проти цілей повстанців в ході єменського конфлікту.

РЛС використовувалися при недавніх ракетний обстріл, що загрожували есмінцю USS Mason і іншим морським судам, які перебували в міжнародних водах Червоного моря і Баб-ель-Мандебської протоки, відзначили в Пентагоні.

За словами представника військового відомства, які наводить ТАСС, "удари, нанесені з метою самооборони, були спрямовані на захист американців, кораблів ВМС США і свободи навігації у цьому важливому морському коридорі ". У Міністерстві оборони запевнили, що надалі будуть також реагувати на подібні загрози своїм кораблям і морським торговельним перевезень.

Раніше стало відомо, що в середу дві ракети впали поряд з есмінцем USS Mason і супроводжуючим його кораблем Ponce з території, яка знаходиться під контролем бунтівників - прихильників шиїтського руху "Ансар Аллах". За два дні до цього міноносець USS Mason також піддався ракетній атаці в міжнародних водах біля узбережжя Ємену.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus