США звинуватили РФ у хакерських атаках і готують нові санкції, в Кремлі заявили: це "знову якась дурниця"

08.10.2016 12:00

США звинуватили РФ у хакерських атаках і готують нові санкції, в Кремлі заявили: це "знову якась дурниця"

Розвідувальне співтовариство США звинуватило російський уряд у зв'язку з недавніми зломами пошти американських політичних організацій і політичних діячів через майбутні вибори в США. На думку американської розвідки, мова йде про втручання у виборчий процес у США. У заяві наголошується, що тільки високопоставлені російські чиновники могли санкціонувати такі дії.

Розвідувальне співтовариство США звинуватило російський уряд у зв'язку з недавніми зломами пошти американських політичних організацій і політичних діячів через майбутні вибори в США.

Заява опублікована на офіційному сайті Міністерства внутрішньої безпеки США.

Голова виборчої кампанії Клінтон говорить про причетність Росії до витоку його листів у WikiLeaks

Зокрема, в спільній заяві Міністерства внутрішньої безпеки США і апарату директора національної розвідки США говориться про безпосередню причетність уряду Росії до злому електронної переписки американських громадян і організацій, включаючи політичні організації.

"Розвідувальне співтовариство США переконане в тому, що російський уряд направляв недавні зломи електронних поштових скриньок", - йдеться в заяві.

На думку американської розвідки, мова йде про втручання у виборчий процес у США. У заяві наголошується, що тільки високопоставлені російські чиновники могли санкціонувати такі дії.

"Москва не вперше вдається до такого роду дій - росіяни вже використовували аналогічну тактику в Європі і Євразії, наприклад, щоб впливати на громадську думку", - сказано в заяві.

Крім того, до Конгресу США буде внесено на розгляд законопроет про введення санкцій проти кіберзлочинців з РФ. Про це заявив голова підкомітету Сенату з питань кібербезпеки республіканець Корі Гарднер, передає Reuters.

За його словами, законопроект зобов'яже Білий дім провести розслідування щодо тих, хто підриває кібербезпеку, і домагатися санкцій в разі потреби.

У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав "нісенітницею" звинувачення на адресу російського керівництва в причетності до хакерських атак на сервери американських організацій, передає "Інтерфакс".

Пєсков також повідомив, що сайт Кремля зазнає хакерських нападів, що фіксуються з території США.

"Це знову якась дурниця! На сайт Путіна щодня нападають кілька десятків тисяч хакерів. Чимало атак простежуються з території США. Ми ж не звинувачуємо кожен раз Білий дім або Ленглі (штаб-квартира ЦРУ - ред)", - сказав він.

Нагадаємо, перед з'їздом Демпартії, на якому Хілларі Клінтон затвердили кандидатом в президенти, на сайті WikiLeaks з'явилося листування функціонерів партії, з якого стало ясно, що керівництво надавало їй всіляке сприяння в боротьбі проти конкурента Берні Сандерса.

Після цього у Вашингтоні прозвучали заяви, що за злом пошти відповідальні російські спецслужби, а їх публікація на руку "Дональду Трампу, якому Москва благоволить".

У свою чергу Трамп заявив, що не має бізнес-інтересів у Росії. Росія заперечує причетність до витоку інформації Демпартії США.

Голова виборчої кампанії Клінтон говорить про причетність Росії до витоку його листів у WikiLeaks

Голова виборчої кампанії кандидата в президенти від демократів Хілларі Клінтон Джон Подеста вважає Росію причетною до злому його електронної переписки, витяги з якої опублікував напередодні веб-сайт WikiLeaks.

"Я не радий тому, що мене зламують російські в спробі дати Дональду Трампу (кандидату від республіканців - ред) перевагу на виборах", - написав Подеста в своєму Твіттері.

Він також підкреслив, що поки не встиг визначити достовірність опублікованих документів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus