Стало відомо, скільки заробляють Гройсман і міністри

05.01.2017 09:00

Стало відомо, скільки заробляють Гройсман і міністри

Працівники секретаріату Кабміну отримують від 9 до 12 тисяч гривень на місяць, керівники департаментів - від 12 до 15 тисяч гривень. "У мене оклад - 13 тисяч гривень. Плюс у мене є надбавка за вислугу років - це 34% від окладу, ще може бути надбавка за інтенсивність праці, якщо її встановить суб’єкт призначення - уряд", - сказав держсекретар.

В уряді України міністри отримують приблизно однакову заробітну плату з очільником Кабміну Володимиром Гройсманом, їхня ставка становить 35 тисяч гривень на місяць. Про це повідомив держсекретар Кабінету міністрів України Володимир Бондаренко, передає "Громадське радіо".

За його словами, працівники секретаріату Кабміну отримують від 9 до 12 тисяч гривень на місяць, керівники департаментів - від 12 до 15 тисяч гривень.

"У мене оклад - 13 тисяч гривень. Плюс у мене є надбавка за вислугу років - це 34% від окладу, ще може бути надбавка за інтенсивність праці, якщо її встановить суб’єкт призначення - уряд", - сказав держсекретар.

Як зазначає Бондаренко, додавши всі надбавки, його заробітна плата становитиме близько 20 тисяч гривень.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Верховної Ради, новий мінімум заробітної плати з 1 січня 2017 року становитиме 3200 грн.

Також повідомлялося, що зарплати працівників прокуратури підвищать на 61%.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus