Стартап за 48 годин та квиток до Амстердаму: в Києві відбудеться найбільший хакатон в Україні

07.10.2016 07:00

Стартап за 48 годин та квиток до Амстердаму: в Києві відбудеться найбільший хакатон в Україні

У Києві відбудеться найбільший унікальний хакатон в Україні Media Hack Weekend, учасники якого змагатимуться за право представити свої ідеї на технологічній конференції The Next Web 2017 Амстердамі (Нідерланди). Битва розумів триватиме 48 годин. Так, 800 програмістам, дизайнерам, маркетологам і підприємцям дадуть дві доби, щоб перетворити свою ідею на стартап.

У Києві відбудеться найбільший унікальний хакатон в Україні Media Hack Weekend, учасники якого змагатимуться за право представити свої ідеї на технологічній конференції The Next Web 2017 Амстердамі (Нідерланди).

Битва розумів розпочнеться 7 жовтня о 19:00 на кіностудії ім. Довженка, триватиме 48 годин і завершиться 9 жовтня оголошенням переможців. Так, 800 програмістам, дизайнерам, маркетологам і підприємцям дадуть дві доби, щоб перетворити свою ідею на стартап.

8 жовтня розпочнеться дводенний лекторій, де 20 практикуючих експертів технологічного ринку поділяться своїми знаннями про медіа, креатив, цифрові технології. Також протягом 48 годин з командами працюватимуть досвідчені ментори з великих компаній (Київстар, 1+1 медіа, Вконтакте, MacPaw тощо).

Як розповіли організатори заходу з "1+1 медіа", в цьому році вони підготували багато паралельних активностей, котрі допоможуть у розвитку та доопрацюванні ідей. Окрім професійної частини, учасники MHW16 вперше в Україні побачать кейси Cannes Lions в категорії Cyber, і першими в світі побачать унікальний 3D арт-перфоманс в спеціально облаштованій лабораторії з елементами віртуальної і доповненої реальності за участю медіа-художника з Берліна Стаса Глазова і музиканта Misha Structurator. Також на кіностудії будуть облаштовані партнерські зони для розваг і відпочинку, й навіть капсула для сну.

Media Hack Weekend – інноваційний проект, що об'єднує медіа і технології – є найбільшим хакатоном в Україні і був організований в рамках ініціативи Future Media Lab. Нагадаємо, що минулого року MHW15 зібрав на кіностудії ім. Довженка понад 600 учасників, менторів та партнерів. Тоді лаври переможця дісталися команді проекту Spillikin з ідеєю інтерактивного лялькового театру.

Зазначимо, раніше британський підприємець Річард Бренсон заявив, що йому цікаві українські стартапи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus