Стартовали масштабні стратегічні навчання "Рубіж-2016"

18.10.2016 11:00

Стартовали масштабні стратегічні навчання "Рубіж-2016"

Під час практичних дій стратегічного командно-штабних навчань планується відпрацювання практичних дій, зокрема, бойова стрільба, переміщення на значні відстані комбінованим способом з подоланням водних перешкод, виконання льотно-тактичних завдань, відбиття повітряного нападу противника. Навчання триватимуть тиждень.

У вівторок, 18 жовтня, у Збройних силах по всій території України почалися стратегічні командно-штабні навчання Рубіж-2016.

Як розповіли в Генштабі, до проведення навчань залучаються органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також військові частини (підрозділи) всіх компонентів ЗСУ.

За даними силового відомства, упор буде робитися на запобігання збройній агресії, протиповітряну оборону з одночасним плануванням подальших дій і застосування стратегічних резервів.

Крім того, під час практичних дій стратегічного командно-штабних навчань планується відпрацювання практичних дій, зокрема, бойова стрільба, переміщення на значні відстані комбінованим способом з подоланням водних перешкод, виконання льотно-тактичних завдань, відбиття повітряного нападу противника.

Навчання триватимуть тиждень.

Нагадаємо, у вересні в Україні провели масштабні збори резервістів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus