Стартував пілотний проект онлайн-реєстрації землі

12.10.2016 14:00

Стартував пілотний проект онлайн-реєстрації землі

Щорічно українці реєструють понад 500 тис. земельних ділянок. Завдяки запровадженню електронної послуги, стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних і юридичних осіб. Сьогодні реєстрація відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цієї послуги дає можливість виключити перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації.

В Україні у пілотному режимі запроваджено нову електронну послугу з онлайн-реєстрації земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

"12 жовтня 2016 року в Україні запроваджено нову електронну послугу з онлайн-реєстрації земельної ділянки. До кінця року електронна послуга буде доступна у пілотному режимі для м. Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні", - йдеться у повідомленні.

Ініціатива реалізується Державним агентством з питань електронного урядування спільно з зацікавленими органами – Мінагрополітики, Держегокадастром та за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Реєстрація земельної ділянки є однією з найважливіших та одночасно найскладніших адміністративних послуг. Щорічно українці реєструють понад 500 тис. земельних ділянок.

Завдяки запровадженню електронної послуги, стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних і юридичних осіб. Сьогодні реєстрація відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цієї послуги дає можливість виключити перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки, зазначають у міністерстві.

"Он-лайн інструменти надають можливості для удосконалення системи державного управління, задоволення потреб та очікувань громадян, що є ключовим для забезпечення стабільного розвитку країни. Ми готові підтримувати ініціативи, котрі спрощують взаємодію громадян й уряду та мінімізують корупцію", - наголосив координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба.

Нагадаємо, Верховна Рада України продовжила мораторій на продаж землі до 2018 року.

Зазначимо, в жовтні 2015 року в Україні відкрили вільний доступ до реєстру власників нерухомості.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus