Статус Чийгоза з обвинуваченого змінився на статус заручника - адвокат

10.03.2016 11:00

Статус Чийгоза з обвинуваченого змінився на статус заручника - адвокат

Адвокат кримського татарина Ахтема Чийгоза, якого тримають за ґратами у справі "26 лютого", заявляє, що його підзахисного вже дві доби незаконно не відпускають. Про це Полозов написав у своєму Facebook. "Йде другу доба незаконного утримання російською владою в СІЗО Сімферополя Ахтема Чийгоза", - написав він.

Адвокат кримського татарина Ахтема Чийгоза, якого тримають за ґратами у справі "26 лютого", заявляє, що його підзахисного вже дві доби незаконно не відпускають. Про це Микола Полозов написав у своєму Facebook.

"Йде другу доба незаконного утримання російською владою в СІЗО Сімферополя Ахтема Чийгоза, Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі без будь-якого судового рішення. Назву речі своїми іменами", - написав він.

"Вкрай сумнівний колишній їхній статус як обвинувачуваних вчора змінився цілком відчутним і реальним статусом заручників", - підкреслив Полозов.

Як відомо, Ахтема Чийгоза й ще ряд активістів у Криму судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року в Сімферополі, напередодні анексії АРК Росією, коли зійшлися супротивники й прихильники РФ. За даними російського слідства, тоді через тисняву 2 мітингувальників померли, 79 людини зазнали ушкоджень. Підсудні своєї провини не визнають.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus