Стівен Кінг доповнить свою "Темну вежу" дитячою казкою – ЗМІ

31.10.2016 18:00

Стівен Кінг доповнить свою "Темну вежу" дитячою казкою – ЗМІ

Американський письменник та видатний майстер жахів Стівен Кінг видасть дитячу казку про паровоз, схожий на людину. Книга називається "Чарлі Ту-Ту". Кінг опублікує її під псевдонімом Беріл Еванс. В історії розповідається про хлопчика Джейка, який зустрів "живого" паровоза. "Чарлі Ту-Ту" увійде до циклу романів Кінга "Темна вежа" (The Dark Tower).

Американський письменник та видатний майстер жахів Стівен Кінг видасть дитячу казку про паровоз, схожий на людину.

Про це повідомляє "Буквоїд".

Книга називається "Чарлі Ту-Ту". Кінг опублікує її під псевдонімом Беріл Еванс.

В історії розповідається про хлопчика Джейка, який зустрів "живого" паровоза.

"Ти виглядаєш щасливим, але я думаю, це лише маска. Думаю, ти анітрохи не щасливий, а Чарлі – це не твоє справжнє ім'я", — каже Джейк у книжці.

"Чарлі Ту-Ту" увійде до циклу романів Кінга "Темна вежа" (The Dark Tower). Ілюстратором книжки став Нед Демерон.

Зазначимо, що "живий" паровоз під ім'ям Блейн Моно (надзвуковий монорельсовий потяг, штучний інтелект якого було пошкоджено) зустрічається з головними героями циклу "Темна вежа" в третьому романі "Загублена земля" (The Dark Tower III: The Waste Lands), виданому в 1991 році.

"Темна вежа" – цикл з восьми романів Кінга, написаний на стику фентезі, жахів, наукової фантастики, вестерну й інших жанрів. Серія розповідає про мандри стрілка Роланда Дискейна у пошуках Темної вежі. Сам Кінг називав цей цикл своїм magnum opus. Цикл про "Темну Вежу" включає в себе безліч тем, персонажів і сюжетних ліній з інших, не пов'язаних одна з одною книг Кінга.

Екранізація першої частини циклу "Стрілець" (The Dark Tower: The Gunslinger) з Метью МакКонахі в головній ролі з'явиться в лютому 2017 року.

Нагадаємо, в американському видавництві Simon&Schuster Audio вийшов запис нового оповідання Стівена Кінга. Письменник вирішив випробувати аудіоформат для розширення читацької аудиторії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus