Сторожук: РФ не надала жодної інформації слідчій групі щодо МН17

30.09.2016 15:00

Сторожук: РФ не надала жодної інформації слідчій групі щодо МН17

Росія відмовляється співпрацювати з Міжнародною слідчою групою, яка розслідує катастрофу літака рейсу МН17. Про це повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук. Він, зокрема, розповів, що прокурор Нідерландів особисто подав близько 10 запитів на правову допомогу від Росії, і на сьогодні жодних офіційних відповідей від російських правоохоронців не надходило.

Росія відмовляється співпрацювати з Міжнародною слідчою групою, яка розслідує катастрофу літака рейсу МН17. Про це повідомив перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук в ефірі ТСН.

Він, зокрема, розповів, що прокурор Нідерландів особисто подав близько 10 запитів на правову допомогу від Росії, і на сьогодні жодних офіційних відповідей від російських правоохоронців не надходило.

"Про що це говорить? Про те, що Росія тільки в засобах масової інформації розповідає про якісь "версії", але абсолютно ніяк не бере участі в Міжнародній слідчій групі і не надає ніякої офіційної інформації", – сказав Сторожук.

Як повідомлялося, 28 вересня в Нідерландах провели брифінг за результатами розслідування міжнародної слідчої групи авіакатастрофи літака рейсу MH17 "Малайзійських авіаліній". Згідно зі звітом - авіалайнер рейсу МН17 був збитий ракетою серії 9M38, запущеною з самохідної вогневої установки "Бук" з сільськогосподарського поля в районі смт Первомайське. Даний район на той момент перебував під контролем проросійських сепаратистів. Самохідна вогнева установка "Бук" була доставлена в Україну з Російської Федерації і, після того як вона була використана для атаки на авіалайнер рейсу МН17, знову повернута на територію РФ.

Такі результати слідства у MH17 були озвучені родичам загиблих у катастрофі. Нагадаємо, жертвами трагедії стали 298 осіб.

А за два дні перед оприлюдненням Міжнародної слідчою групою звіту про MH17, російська сторона спростувала свою ж версію про катастрофу MH17 – що нібито лайнер був атакований українським літаком. А перед цим у Росії публічно заявили, що Boeing у небі над Донбасом збив "Бук", але, мовляв, "не їхньою ракетою".

Додамо також, що раніше в Міноборони Росії стверджували, що ніякі російські зенітно-ракетні комплекси, включаючи "Бук", ніколи не перетинали кордону з Україною.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus