Студенти Драгоманова заблокували будівлю університету і вимагають прибрати звідти меблевий магазин

05.11.2016 21:00

Студенти Драгоманова заблокували будівлю університету і вимагають прибрати звідти меблевий магазин

Студенти Національного педуніверситету імені Драгоманова не припиняють блокувати свій вуз. Напередодні вони захопили одну з будівель навчального закладу в центрі Києва і не розходяться досі. Таким чином студенти протестують проти намірів керівництва університету відкрити меблевий магазин в храмі науки.

Студенти Національного педуніверситету імені Драгоманова не припиняють блокувати свій вуз. Напередодні вони захопили одну з будівель навчального закладу в центрі Києва і не розходяться досі.

Про це повідомляє "5 канал".

Таким чином студенти протестують проти намірів керівництва університету відкрити меблевий магазин в храмі науки. Меблі там продавали і раніше, але після банкрутства планувалося віддати приміщення під аудиторії для навчання, яких вкрай не вистачає.

Також там хотіли створити бібліотеку для науковців або науково-дослідний центр. Незважаючи на ці обіцянки ремонт зробили саме під магазин.

Студенти заявили, що не зніматимуть блокаду доти, поки ректор не змінить своїх підходів до управління вузом. За словами молоді, він вирішує всі фінансові питання.

Сам ректор у відпустці і на телефонні дзвінки не відповідає. Переконати студентів намагалися проректори. Але поки що безуспішно.

Раніше студенти столичних вузів в рамках громадської кампанії "Молодь за Європу" прийшли до посольства Королівства Нідерландів з вимогою до влади Нідерландів ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus