Суд дозволив спецрозслідування щодо Федотенкова та Острикова, які схиляли українські війська у Криму до зради

08.10.2016 10:00

Суд дозволив спецрозслідування щодо Федотенкова та Острикова, які схиляли українські війська у Криму до зради

Суд надав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні проти заступника головнокомандувача Військово-морського флоту Російської Федерації віце-адмірала Олександра Федотенкова та начальника Берегових військ Чорноморського флоту РФ генерал-майора Олександра Острикова.

Суд надав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні проти заступника головнокомандувача Військово-морського флоту Російської Федерації віце-адмірала Олександра Федотенкова та начальника Берегових військ Чорноморського флоту РФ генерал-майора Олександра Острикова, підозрюваних у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, 6 та 7 жовтня 2016 року слідчим суддею Печерського районного суду Києва задоволено чергові клопотання Головної військової прокуратури та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Федотенкова та Острикова у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч. 4 ст. 27 ч. 1 ст. 111 та ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України.

"Досудовим розслідуванням установлено, що Федотенков та Остриков у лютому-березні 2014 року, діючи за попередньою змовою групою осіб з іншими представниками влади РФ, вчинили умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України, схиляли військовослужбовців Збройних сил України до вчинення державної зради та сприяли веденню агресивної війни проти України", - повідомили у ГПУ.

Підозрюваних оголошено в державний розшук, слідчими-суддями надано дозвіл на їх затримання та доставлення в суд для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Після проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій обвинувальні акти стосовно вказаних осіб будуть передані до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

За вчинення інкримінованих вказаним особам злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Як повідомлялося, 2 жовтня Військова прокуратура України детально назвала підрозділи ЗС Російської Федерації, котрі приймали безпосередню участь в окупації української Автономної Республіки Крим навесні 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus