Суд обрав затриманому на хабарі судді з Дніпра запобіжний захід у вигляді застави. САП оскаржить

09.10.2016 14:00

Суд обрав затриманому на хабарі судді з Дніпра запобіжний захід у вигляді застави. САП оскаржить

Солом'янський районний суд Києва обрав затриманому на хабарі судді Жовтневого районного суду міста Дніпро запобіжний захід у вигляді застави в сумі 260 тисяч гривень. Про це керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомив Назар Холодницький. Прокурори САП просили обрати підозрюваному судді запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Солом'янський районний суд Києва обрав затриманому на хабарі судді Жовтневого районного суду міста Дніпро запобіжний захід у вигляді застави в сумі 260 тисяч гривень.

Про це керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив в Facebook.

Як зазначив Холодницький, прокурори САП просили обрати підозрюваному судді запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Він додав, що сторона звинувачення буде оскаржувати в апеляційному порядку ухвалу про обрання судді Жовтневого суду запобіжного заходу у вигляді застави, оскільки не згодна з обранням менш суворої міри за корупційний злочин.

Як повідомлялося, 7 жовтня правоохоронці затримали суддю Жовтневого райсуду міста Дніпро, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч доларів.

За даними НАБУ, суддя намагався вплинути на посадових осіб слідчого підрозділу одного з відділень поліції Дніпровського відділу поліції для здійснення дій, спрямованих на притягнення особи до кримінальної відповідальності. Кримінальне правопорушення судді кваліфіковано за ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України ("зловживання впливом").

Під час обшуків за місцем проживання судді виявлено понад 54 тисяч доларів США, близько 13 тисяч євро і майже 138 тисяч гривень готівкою.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus