Суд переніс на 1 листопада засідання у справі Плотницького

21.10.2016 17:00

Суд переніс на 1 листопада засідання у справі Плотницького

Подільський районний суд Києва переніс на 1 листопада засідання у справі проти ватажка угруповання "ЛНР" Ігоря Плотницького. Відповідну ухвалу суд ухвалив за клопотанням адвоката Плотницького, який стверджував, що його підзахисний не був належним чином повідомлений про судове засідання, а отже, сторона захисту не мала змоги підготуватися до засідання.

Подільський районний суд Києва переніс на 1 листопада засідання у справі проти ватажка угруповання "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Відповідну ухвалу суд ухвалив у п'ятницю 21 жовтня за клопотанням адвоката Плотницького, який стверджував, що його підзахисний не був належним чином повідомлений про судове засідання, а отже, сторона захисту не мала змоги підготуватися до засідання, передає УНІАН.

Також очікувалося, що сьогодні суд допитає як свідків народного депутата Надію Савченко, її сестру та матір, але вони з невідомих причин не з'явилися до суду.

Таким чином, наступне судове засідання має відбутися 1 листопада о 10.00.

Як повідомлялося, 31 серпня Подільський райсуд Києва дозволив проведення заочного розгляду справи проти ватажка "ЛНР" Плотницького.

Плотницький обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст.258 (терористичний акт) та ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу.

17 червня 2014 року за злочинним наказом Плотницького бойовики очолюваного ним незаконного збройного формування "батальйон "Зоря" здійснили збройний напад на військовослужбовців 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" Збройних сил України та захопили в полон старшого лейтенанта ЗСУ Надію Савченко. 23 червня Савченко незаконно була переправлена через державний кордон України на територію Російської Федерації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus