Суд у справі Кернеса перенесено на 24 жовтня

26.09.2016 16:00

Суд у справі Кернеса перенесено на 24 жовтня

Київський районний суд м. Полтави на засіданні в понеділок продовжив слухання у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців. "Сьогодні було допитано 7 свідків звинувачення з 11 запрошених. Ми вважаємо, що допити ці безглузді, пусті і неінформативні", - сказав адвокат Кернеса Олександр Гунченко.

Київський районний суд м. Полтави на засіданні в понеділок продовжив слухання у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні було допитано 7 свідків звинувачення з 11 запрошених. Ми вважаємо, що допити ці безглузді, пусті і неінформативні... Ці свідки, як і ті, що були вже допитані, кажуть, що нічого не бачили, нічого не знають і взагалі слабо розуміють, з якою метою їх запросив суд. Одна зі свідків взагалі повідомила, що її не допитували в ході досудового слідства", - сказав адвокат Кернеса Олександр Гунченко в понеділок.

Він також повідомив, що наступне засідання призначено на 24 жовтня.

Нагадаємо також, що Кернеса і двох його охоронців (Віталія Бліннікова і Євгена Смицького) підозрюють у викраденні та побитті учасників Євромайдану 25 січня 2014 року.

2 березня 2015 року Кернесу було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч. 2,3 ст.27, ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

2 квітня 2015 року Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення перенести розгляд кримінального провадження стосовно Кернеса з Дзержинського районного суду Харкова до Київського райсуду Полтави.

28 квітня 2014 р. невідомий скоїв замах на життя Кернеса, поранивши його з вогнепальної зброї в спину під час пробіжки. Тепер він пересувається на інвалідному візку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus