Суд відпустив Гречківського під заставу у 3,9 мільйона. На час розслідування він піде у відпустку

22.09.2016 23:00

Суд відпустив Гречківського під заставу у 3,9 мільйона. На час розслідування він піде у відпустку

Підозрюваному в шахрайстві члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському призначили заставу в розмірі 3,85 млн гривень. Таким чином Печерський райсуд відмовився задовольнити клопотання ГПУ про арешт члена ВРЮ. Раніше стало відомо, що Гречківський піде у відпустку на період проведення слідства щодо нього.

Підозрюваному в шахрайстві члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському призначили заставу в розмірі 3,85 млн гривень.

Про це повідомила прес-секретар НААУ Дар'я Глущенко, передає "Українська правда".

Таким чином Печерський райсуд відмовився задовольнити клопотання ГПУ про арешт члена ВРЮ.

Раніше стало відомо, що Гречківський піде у відпустку на період проведення слідства щодо нього.

Про це в коментарі журналістам повідомив голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, передає "Укрінформ".

"Ми бачили повідомлення у ЗМІ, чули пояснення Павла Миколайовича, тому зробити якісь кроки (щодо його відсторонення - ред.) прямо в цьому засіданні неможливо. З іншого боку, ми взяли до уваги звернення самого Гречківського про те, що він пропонує якимось чином вирішити питання про те, щоб він не брав участі в подальших засіданнях Вищої ради юстиції, щоб не ставити під сумнів ухвалені нами рішення. Це питання буде вирішено шляхом розгляду його заяви про відпустку", - сказав Бенедисюк.

Він наголосив, що доказів Генпрокуратури наразі недостатньо для відсторонення Гречківського від посади члена ВРЮ на період слідства. Водночас ВРЮ планує ініціювати додаткову перевірку щодо Гречківського, "коли надійдуть відповідні матеріали з Генпрокуратури". "Усе, що у нас на сьогодні є, - це звернення генпрокурора", - зазначив Бенедисюк.

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко заявив про арешт майна Гречківського.

Про це він сказав на брифінгу в Одесі, передають "Українські новини".

"Нам не вдалося поки провести обшуки у нього вдома, однак я сподіваюся, що сьогодні нам вдасться отримати судові рішення і провести обшуки. Але нам вже вдалося заарештувати його деяке майно, в тому числі і автомобіль Maybach", – сказав Луценко.

За його словами, Гречківський намагався через посередника отримати неправомірну вигоду за ухвалення на користь одного з громадян (замовника) вигідного йому рішення Апеляційного суду.

"Я не буду називати імені замовника, хоча це теж викликало б резонанс. Він хотів купити рішення Апеляційного суду, маючи рішення районного", – сказав генпрокурор.

Луценко додав, що в ході передачі частини неправомірної вигоди був затриманий посередник – арбітражний керуючий, однак, за його словами, спочатку таким посередником повинна була виступити дружина Гречківського.

Як повідомлялося, генпрокурор Юрій Луценко у середу, 21 вересня, заявив, що член ВРЮ вимагав гроші за незаконний вплив на судове рішення.

"Затримано посередника – арбітражного керуючого Мінюсту, який у змові з членом ВРЮ отримав 150 тисяч доларів", – написав він на Facebook.

Водночас Вища рада юстиції відмовилася відсторонити Гречківськоговід посади.

Раніше повідомлялося, що Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові у Києві.

Також відомо, що підозрюваний член ВРЮ є близьким до нардепа БПП Олександра Грановського й займався питаннями, пов'язаними із Госпсудом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus