Суд відпустив колишнього ватажка "ЛНРівців" Корсунського з-під варти за співпрацю зі слідством

10.10.2016 21:00

Суд відпустив колишнього ватажка "ЛНРівців" Корсунського з-під варти за співпрацю зі слідством

Троїцький районний суд Луганської області звільнив від кримінальної відповідальності та випустив з-під варти Сергія Корсунського, якого звинувачували в створенні терористичної організації "Луганська народна республіка". Зазначається, що за співпрацю зі слідством та допомогу правоохоронним органам про його звільнення клопотав прокурор.

Троїцький районний суд Луганської області звільнив від кримінальної відповідальності та випустив з-під варти Сергія Корсунського, якого звинувачували в створенні терористичної організації "Луганська народна республіка".

Як повідомляє у понеділок 10 жовтня hromadske.ua, про це йдеться в ухвалі суду.

Зазначається, що про звільнення Корсунського від відповідальності клопотали адвокати обвинуваченого. Також за співпрацю зі слідством та допомогу правоохоронним органам про його звільнення клопотав прокурор.

У тексті рішення суду, зокрема, зазначається, що "згідно з поясненнями прокурора встановлено, що під час досудового розслідування не було встановлено жодних фактів вчинення Корсунським С.О. інших злочинів, окрім участі в терористичній організації".

"Водночас Корсунський С.О. добровільно повідомив правоохоронним органам про діяльність терористичної організації "ЛНР" та сприяв розкриттю злочинів терористичної організації "ЛНР", - йдеться в тексті.

Частково свою вину Корсунський визнав. Під вартою в київському слідчому ізоляторі СБУ він перебував 8 місяців.

Корсунський у минулому був одним із співробітників правоохоронних органів, потім став правою рукою ватажка луганських терористів Валерія Болотова та одним з командирів незаконних збройних формувань під час захоплення держустанов. Постійно виступав на різних прес-конференціях з Болотовим, закликав до федералізації України. У вимогах він висував: визнання "героями" "Беркут" та вояків ВВ, які стояли проти Майдану.

Згідно інформації, у бойовиків Корсунський обіймав посаду "командира" так званої "Армії Південно-Сходу".

У лютому журналісти, учасники проекту "СтопТерор", зустріли Корсунського в центрі Києва в ресторані навпроти Театру оперети. За словами бойовика, кримінального провадження на нього МВС не заводило, у всеукраїнському розшуку він не фігурує. На відео він показує відповідну довідку.

Голова поліції Луганській області Юрій Покиньборода заявив, що довідку про відсутність стосовно Корсунського кримінальних проваджень на ім'я колишнього бойовика виписував заступник його попередника Анатолія Науменка на прізвище Усманов.

Корсунського затримали в Полтавській області. Йому інкримінують кримінальний злочин за ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України, яка передбачає від 8 до 12 років позбавлення волі. 5 лютого рішенням київського суду бойовика було взято під варту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus