Суд відпустив під домашній арешт комуністку Александровську

13.10.2016 18:00

Суд відпустив під домашній арешт комуністку Александровську

Апеляційний суд Харківської області змінив запобіжний захід екс-нардепу від Компартії України Аллі Александровській, підозрюваній у сепаратизмі, на цілодобовий домашній арешт, повідомив її адвокат Олександр Пастернак. Він не зміг сказати, на підставі чого суд погодився пом'якшити міру запобіжного заходу його підзахисній.

Апеляційний суд Харківської області змінив запобіжний захід екс-нардепу від Компартії України Аллі Александровській, підозрюваній у сепаратизмі, на цілодобовий домашній арешт, повідомив її адвокат Олександр Пастернак.

"Суд змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. Алла Олександрівна була звільнена з-під варти в залі суду", - сказав Пастернак, передає "Інтерфакс-Україна".

Він не зміг сказати, на підставі чого суд погодився пом'якшити міру запобіжного заходу його підзахисній.

"Мотиви рішення наразі невідомі. Було оголошено лише резолютивну частину. Мотивувальна буде протягом 5 днів", - сказав Пастернак.

Він також повідомив, що захист мотивував своє клопотання про пом'якшення запобіжного заходу відсутністю ризиків, що Александровська переховуватиметься від слідства або намагатиметься на нього впливати, відсутністю обґрунтованої підозри, а також значним погіршенням її стану здоров'я.

Як повідомлялося, 30 червня Київський районний суд Харкова обрав Александровській запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави на 2 місяці.

За попередніми даними, Александровська і її син Олександр намагалися вплинути шляхом підкупу на керівництво та депутатів місцевих рад, аби вони подали звернення до Верховної Ради і президента про ухвалення змін до Конституції з питань федералізації.

Зокрема, зафіксовано факт надання 9000 доларів неправомірної вигоди за прийняття таких звернень керівництву Південної міської ради Харківської області.

Нагадаємо, Александровську було затримано 28 червня працівниками СБУ за підозрою в сепаратизмі. Спецслужба підозрює, що екс-нардеп виконувала замовлення російських спецслужб на реалізацію сценарію "тихої федералізації" і продовження "російської весни" в регіоні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus