Суд відсторонив від виконання обов'язків секретаря Бучанської міськради Олексюка

17.10.2016 21:00

Суд відсторонив від виконання обов'язків секретаря Бучанської міськради Олексюка

Печерський районний суд м. Києва відсторонив від виконання своїх службових обов'язків секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем під час передачі у власність фізичним та юридичним особам земель лісового фонду. 13 жовтня суд обрав Олексюку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Печерський районний суд м. Києва відсторонив від виконання своїх службових обов'язків секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем під час передачі у власність фізичним та юридичним особам земель лісового фонду.

"15.10.2016 Печерським районним судом м. Києва секретаря Бучанської міської ради відсторонено від виконання своїх службових обов'язків", - повідомляє в понеділок, 17 жовтня, прес-служб Генпрокуратури України.

У відомстві також нагадали, що 13 жовтня 2016 року за клопотанням прокуратури Печерський райсуд м. Києва обрав меру м. Буча Анатолію Федоруку та секретарю Бучанської міськради Василю Олексюку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною покидати місце проживання з 22:00 до 7:00 із застосуванням електронного засобу контролю (так званого браслета).

"На підозрюваних судом покладено додаткові обов'язки, а саме: прибувати за кожною вимогою до суду, прокурора та до слідчого, не відлучатися із населеного пункту, в якому вони проживають, повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи, утримуватися від спілкування з визначеними слідчим суддею особами, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в липні 2016 року генеральний прокурор України Луценко повідомив, що мерів Бучі та Ірпеня - Анатолія Федорука та Володимира Карплюка - підозрюють у незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 років.

Генпрокурор, зокрема, зазначив, що колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калєтніку дісталося 14 га лісових угідь.

11 жовтня Генпрокуратура повідомила про підозру меру Бучі Київської області Федоруку та секретарю Бучанської міської ради за обвинуваченням у незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду. Обом фігурантам повідомлено про підозру в здійсненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus