Суд Вінниці дав 14 років агенту ГРУ РФ

27.09.2016 15:00

Суд Вінниці дав 14 років агенту ГРУ РФ

Вінницький міський суд засудив до 14 років позбавлення волі зрадника, завербованого російською розвідкою. Про це повідомляє прес-центр СБУ. Як зазначили в СБУ, отриману інформацію спецслужби РФ використовували для планування нападів на підрозділи української армії та захоплення населених пунктів у так званій сірій зоні під прикриттям підконтрольних НЗФ "ДНР".

Вінницький міський суд засудив до 14 років позбавлення волі зрадника, завербованого російською розвідкою. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Громадянин України був завербований навесні 2015 року кадровим співробітником ГРУ Ренатом Біктагіровим. Зрадник збирав дані про місця дислокації та маршрути переміщення підрозділів ЗС України, у т.ч. і тих, що мали виконувати завдання в районі проведення АТО", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в СБУ, отриману інформацію спецслужби РФ використовували для планування нападів на підрозділи української армії та захоплення населених пунктів у так званій сірій зоні під прикриттям підконтрольних НЗФ "ДНР".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus