Суд визнав законною переатестацію правоохоронців

30.09.2016 15:00

Суд визнав законною переатестацію правоохоронців

"Ми кілька місяців билися з профспілкою атестованих співробітників органів внутрішніх справ щодо законності наказу №1465, який регулює процедуру атестації. Профспілка хотіла визнати наказ незаконним і, відповідно, анулювати всі рішення атестаційних комісій", - повідомила глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

Окружний адміністративний суд Києва визнав законним наказ №1465 від 17 листопада 2015 року про переатестацію співробітників МВС. Про це сьогодні, 30 вересня, повідомила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе на своїй сторінці у Facebook.

"Ми кілька місяців билися з профспілкою атестованих співробітників органів внутрішніх справ щодо законності наказу №1465, який регулює процедуру атестації. Профспілка хотіла визнати наказ незаконним і, відповідно, анулювати всі рішення атестаційних комісій. 28.09 окружний адміністративний суд визнав наказ законним", - заявила вона.

"Спасибі нашому правового департаменту, який багато місяців працював над цим питанням, і всім громадянам, і адвокатам, які брали участь у захисті за цим позовом", - додала глава Нацполіції.

Також Деканоїдзе зазначила, що в понеділок буде оголошено результати атестації по всій Україні.

Нагадаємо, 7 листопада 2015 року в Україні набув чинності Закон "Про Національну поліцію". Водночас Закон "Про міліцію" визнаний таким, що втратив силу.

Правоохоронці вже нової структури мають право користуватися посвідченнями, печатками, логотипами та емблемами міліції та МВС України до кінця 2016 року. Також у цей період поліцейським дозволяється носіння і використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Усі тимчасово призначені співробітники Національної поліції проходять переатестацію на постійну посаду, претенденти на керівні посади і слідчі в обов'язковому порядку зазнають перевірки на поліграфі та проходять співбесіду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus