Суд зобов'язав ГПУ припинити розшук Злочевського

28.09.2016 08:00

Суд зобов'язав ГПУ припинити розшук Злочевського

Печерський районний суд Києва зобов'язав ГПУ ухвалити рішення про припинення розшуку колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Окрім того, суд ухвалив встановити розумний строк для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні законного та неупередженого рішення про відновлення досудового розслідування.

Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України ухвалити рішення про припинення розшуку колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

Про це йдеться в відповідній ухвалі судді Світлани Шапутько від 13 вересня, передає "РБК-Україна".

"Встановити розумний строк для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні законного та неупередженого рішення щодо припинення розшуку, з урахуванням висновків, викладених у мотивувальній частині цієї ухвали", - йдеться у документі.

Окрім того, суд ухвалив встановити розумний строк для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні законного та неупередженого рішення про відновлення досудового розслідування.

Як зазначається, адвокат Злочевського Ярослав Білявський подавав клопотання з вимогою встановити строк 48 годин з моменту проголошення ухвали слідчого судді для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи в кримінальному провадженні рішення про припинення розшуку.

Зокрема він стверджував, що Злочевський оголошений в розшук незаконно і всі процесуальні терміни розслідування проти нього закінчилися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Печерський райсуд Києва заарештував 32 свердловини компаній, що входять в групу Burisma колишнього міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus