Судді, яких звільнили за порушення присяги, почали оскаржувати рішення Ради

05.10.2016 10:00

Судді, яких звільнили за порушення присяги, почали оскаржувати рішення Ради

Зокрема, оскаржила постанову парламенту про своє звільнення екс-суддя Печерського районного суду Києва Світлана Волкова, обвинувачена у винесенні незаконного рішення про звільнення з-під варти колишнього командира спецроти "Беркут" Дмитра Садовника. Також подали позови колишні судді Олена Калініченко, Віталій Марцинкевич, Андрій Макуха, Ірина Прошута, Світлана Коваль, Алла Домарацька.

15 з 28 суддів, звільнених Верховною Радою 29 вересня за порушення присяги, оскаржили своє звільнення у Вищому адміністративному суді. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на джерело у Вищому адмінсуді.

"Станом на 3 жовтня було подано 13 позовів від звільнених суддів. 4 жовтня надійшло ще два позови", - повідомив він.

Зокрема, оскаржила постанову парламенту про своє звільнення екс-суддя Печерського районного суду Києва Світлана Волкова, обвинувачена у винесенні незаконного рішення про звільнення з-під варти колишнього командира спецроти "Беркут" Дмитра Садовника.

Також подали позови колишні судді Олена Калініченко, Віталій Марцинкевич, Андрій Макуха, Ірина Прошута, Світлана Коваль, Алла Домарацька, Ольга Єфімова, Ірина Татаурова, Сергій Пойда, Алла Демидівська, Станіслав Мірошниченко та Алла Чала.

Всі ці справи вже призначені до розгляду.

Нагадаємо, 29 вересня Рада звільнила 28 суддів за порушення присяги і суддю Вищого господарського суду Віктора Татькова - в порядку люстрації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus