Суддя переніс останнє слово Савченко на 9 березня. Вона оголосила сухе голодування

03.03.2016 18:00

Суддя переніс останнє слово Савченко на 9 березня. Вона оголосила сухе голодування

Розгляд справи українки Надії Савченко у російському суді перенесли на 9 березня, вона оголосила сухе голодування. Про це Савченко заявила під час розгляду справи у четвер, 3 березня, у російському Донецьку. Після заслуховування позиції її захисників щодо відсутності нормальної експертизи даних пеленгування мобільного телефону, суд зупинив засідання.

Розгляд справи українки Надії Савченко у російському суді перенесли на 9 березня, вона оголосила сухе голодування.

Відеотрансляцію засідання веде у YouTube Радіо Свобода, текстову трансляцію веде портал Медіазона.

Адвокат Савченко в "суді" розповів про алібі льотчиці і фальсифікації слідства

Про це Савченко заявила під час розгляду справи у четвер, 3 березня, у російському Донецьку.

Після заслуховування позиції самої української депутатки та її захисників щодо відсутності нормальної експертизи даних пеленгування мобільного телефону, суд зупинив засідання.

Прокурор Кузнецов стверджує, що дзвінки з телефону Савченко проходили через вишки мобільного зв'язку в Луганську і в попередні дні, до полону.

"Ви зараз говорите, але ви не провели жодної експертизи за телефонами з представником України! - заперечує Савченко. - І ви не маєте права нічого про це говорити. Я була в місті Щастя в бою і не була в Луганську. Це маячня!"

Вона додала: "Ви сидите, усміхаєтеся. Вам ніхто навіть у Росії не вірить. Ви облажались, хлопці, по повній".

У цей момент суддя Леонід Степаненко несподівано перериває її і оголошує, що засідання закінчено. Останнє слово Савченко суддя переносить на 9 березня, засідання розпочнеться об 11.00.

Савченко обурена, вона кричить, що оголошує сухе голодування. Вранці вона обіцяла, що оголосить його, якщо їй не дадуть сьогодні сказати останнє слово.

Адвокат Новиков каже, що це несподіване перенесення.

"У мене одна ідея, можливо, суд хоче відновити судове слідство. Так іноді буває. Але ми подібного не чекали".

Він сподівається, що все завершиться швидко.

Новиков каже, що через оголошення Савченко сухого голодування її, можливо, не привезуть до суду.

Як передає УНІАН, Савченко заявила, що якщо загине у російській в’язниці, то це не зламає дух України та українців.

"Що значить відкладає (продовження засідання)? А останнє слово, про яке я вас просила? На 9 березня… Я попередила, що оголошую суху голодовку з завтрашнього дня, якщо мені не дадуть сказати останнє слово сьогодні. Суд, ви можете змінити своє рішення … Все, що я хочу сказати, - суха голодовка з завтрашнього дня. Вони не встигають мене навіть досудити", - заявила Савченко на засіданні Донецького міського суду Ростовської області, коли замість надати їй останнє слово суддя оголосив про продовження процесу 9 березня і закрив засідання.

"Я не подаю апеляцію, бо в РФ немає ніякого слідства і суду. Тут просто вбивають людей. Навіть якщо мене вб’ють у Росії - не зломлять ні мій дух, ні дух України, ні дух українців. Я вже втомилась від цих торгів. Я більше не даю їм часу, щоб мене судити", - наголосила вона.

Нагадаємо, російське обвинувачення фабрикує версію, за якою Савченко самостійно перейшла кордон РФ, хоча відомо, що її захопили в полон бойовики і переправили насильно.

2 березня російський прокурор попросив суд призначити для Савченко покарання у вигляді 23 років позбавлення волі в колонії загального режиму за звинуваченням у причетності до вбивства російських журналістів на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus