Суддю Вовка на два місяці знову відсторонили від посади

27.09.2016 23:00

Суддю Вовка на два місяці знову відсторонили від посади

"У зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності Комісія відсторонила Вовка Сергія Володимировича від посади судді Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці", - зазначається у повідомленні Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Таке рішення ухвалено на засіданні 27 вересня на підставі клопотання Генеральної прокуратури.

Вища кваліфікаційна комісія суддів відсторонила від посади суддю Печерського районного суду Києва Сергія Вовка строком на два місяці.

Таке рішення ухвалено на засіданні 27 вересня на підставі клопотання Генеральної прокуратури, повідомляється на сайті комісії.

"У зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності Комісія відсторонила Вовка Сергія Володимировича від посади судді Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці", - зазначається у повідомленні.

Крім того, комісія продовжила на 1 місяць відсторонення від посад судді та голови Бориспільського міськрайонного суду Київської області Сергія Вознюка, судді Печерського райсуду Києва Світлани Волкової і судді Господарського суду Києва Алли Пригунової.

Водночас розгляд питання про відсторонення судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Владислава Лисенка відкладено.

Нагадаємо, 4 березня 2015 року Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва - Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.

Суддя Вовк був відсторонений від посади рішенням ВККС від 18 серпня 2015 року, а рішенням Комісії від 16 жовтня 2015 року термін відсторонення продовжено на 1 місяць. Вовка підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України – винесення свідомо неправосудного рішення. Він також виносив вирок у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка (нині – генпрокурор України – ред.).

17 листопада ВККС продовжила на 1 місяць термін відсторонення Царевич та Вовка.

У лютому 2016 року стало відомо, що Сергія Вовка поновили на посаді судді.

4 квітня 2016 року рішенням ВККС Вовка було відсторонено від посади судді Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці. Потім рішеннями комісії від 3 червня, 1 та 28 липня цей термін продовжувався ще на місяць.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus