Сущенко не визнає своєї провини. Фейгін просить скасувати утримання його під вартою

04.10.2016 20:00

Сущенко не визнає своєї провини. Фейгін просить скасувати утримання його під вартою

Керівництво ізолятору дозволило їм поспілкуватися лишень 15 хвилин. "Я вийшов від Сущенка з Лефортово! Всього 15 хвилин", - написав він. За цей час, заявляє він, йому вдалося ознайомиться з постановою про порушення кримінальної справи стосовно свого підзахисного. "Навіть з поваги до держтаємниці, але ... Це ж фуфло!" - обурився Фейгін.

Український журналіст Роман Сущенко, заарештований в Росії за підозрою в шпигунстві, не визнає провину, повідомив у вівторок, 4 жовтня 2016 року, його адвокат Марк Фейгін.

"Отже, Сущенко не визнає провину!", - написав адвокат у себе в Twitter'і.

Також Фейгін повідомив, що відвідав Сущенко у московському СІЗО ФСБ "Лефортово".

Керівництво ізолятору дозволило їм поспілкуватися лишень 15 хвилин.

"Я вийшов від Сущенка з Лефортово! Лише 15 хвилин", - написав він.

За цей час, заявляє він, йому вдалося ознайомиться з постановою про порушення кримінальної справи стосовно свого підзахисного. "Навіть з поваги до держтаємниці, але ... Це ж фуфло!" - обурився Фейгін.

За словами адвоката, слідчі відмовляли Сущенка від його послуг:

"Сущенко радий, що його захищає Фейгін. Він підписав ще раз угоду зі мною. Слідчі вмовляли не брати Фейгіна. Ну, як завжди".

"Роман дякує усім за підтримку. Просить не перейматися дружину та доньку. Все гаразд", - додає адвокат.

Окрім того, захист подав скаргу на арешт Сущенка, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу Лефортовського суду.

"Надійшла скарга адвоката на постанову суду про обрання щодо Сущенка запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Адвокат просить скасувати винесену постанову та обрати щодо його підзахисного більш м'який запобіжний захід", - сказала прес-секретар суду Катерина Краснова.

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили cпівробітника агенції "Укрінформ" Сущенка у "Лефортово", котрого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК РФ).

Сущенко працює в "Укрінформі" з 2002 року, власним кореспондентом агенції у Франції - з 2010-го.

Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання. А в ФСБ заявили, що український журналіст Сущенко - нібито є "кадровим співробітником" української військової розвідки ГУР, котрий збирав таємну інформацію про російські збройні сили та новостворену путінську "гвардію": "Порушено справу за статтею "шпигунство". В самому факті арешту у ФСБ не вбачають нічого особливого: "Звичайна робота спецслужб".

Пізніше стало відомо, що російський суд заарештував Сущенка на два місяці.

При цьому українського консула до Сущенка не пускають, в зв'язку з чим Київ готує звернення до світу, зокрема до ЄС, ПРЄ та ОБСЄ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus