Світоліна кваліфікувалася на престижний турнір WTA Elite Trophy

19.10.2016 13:00

Світоліна кваліфікувалася на престижний турнір WTA Elite Trophy

19 жовтня українку чекає виступ на російському Кубку Кремля. "Турнір у Москві вважається престижним, це все-таки прем'єр-рівень. Останні три роки не виходило приїжджати. Іноді це було через ситуацію в країні. Але не хочеться прив'язувати цей турнір до політики", - зазначила тенісистка.

Українська тенісистка Еліна Світоліна кваліфікувалася на турнір "2016 Huajin Securities WTA Elite Trophy Zhuhai", який пройде в китайському Чжухаї з 1 по 6 листопада, повідомляє ZN.ua.

Варто зазначити, що ці змагання є альтернативою Підсумковому турніру. На них виступлять 12 тенісисток - одна з них за спеціальним запрошенням, а ще 11 - наступних у рейтингу слідом за топ-8 - учасницями Підсумкового турніру WTA. Призовий фонд змагань сягне 2,21 млн доларів. Зараз Світоліна є 15-ю ракеткою світу і вже не покине межі топ-19, тому точно зіграє в Чжухаї.

19 жовтня українку чекає виступ на російському Кубку Кремля.

"Турнір у Москві вважається престижним, це все-таки прем'єр-рівень. Останні три роки не виходило приїжджати. Іноді це було через ситуацію в країні. Але не хочеться прив'язувати цей турнір до політики", - зазначила тенісистка.

Нагадаємо, Світоліній вдалося протягом одного року обіграти двох перших ракеток світу. Українка стала першою з 2010 року представницею жіночого туру, якій підкорилося це досягнення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus