Світоліна виграла перший матч у турнірі WTA Elite Trophy

01.11.2016 16:00

Світоліна виграла перший матч у турнірі WTA Elite Trophy

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у своєму першому матчі на турнірі WTA Elite Trophy в китайському Чжухаї. Це другий за значущістю Підсумковий турнір серед найкращих тенісисток світу. Голландка Кікі Бертенс у першому сеті українку не помітила, зробивши три брейки і лише раз віддавши свою подачу.

Українська тенісистка Еліна Світоліна домоглася перемоги в своєму першому матчі на турнірі WTA Elite Trophy в китайському Чжухаї. Це другий за значущістю Підсумковий турнір серед найкращих тенісисток світу, повідомляє LB.ua.

Голландка Кікі Бертенс в першому сеті українку не помітила, зробивши три брейки і лише раз віддавши свою подачу. Та Еліна змогла переламати хід поєдинку, за два наступних сети більше жодного разу не віддавши свою подачу і зробивши три брейки. Підсумковий рахунок - 2:6, 6:4, 6:2.

12 учасниць турніру розподілені по чотирьох групах. Друга суперниця Світоліної в групі "Роза" - представниця Росії Олена Весніна.

Решта груп виглядають наступним чином:

Група "Азалія": Йоганна Конта (Великобританія), Саманта Стосур (Австралія), Каролін Гарсія (Франція). Група "Камелія": Бабош Тімеа (Угорщина), Тімея Бачинська (Швейцарія), Чжан Шуай (Китай). Група "Півонія": Петра Квітова (Чехія), Роберта Вінчі (Італія), Барбора Заглавова-Стрицова (Чехія).

За регламентом змагань, з кожної з груп в наступний раунд вийде лише переможниця тріо. Таким чином, дівчата складуть півфінальні пари.

Нагадаємо, торік Світоліна також кваліфікувалася на WTA Elite Trophy, виграла свою групу, проте поступилася Кароліні Плішковій на півфінальній стадії.

Переможницею головного Підсумкового турніру WTA в неділю сенсаційно стала словачка Домініка Цибулкова.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus