Світовий рекорд: дворічна українка вивчила прапори 237 країн

03.03.2016 11:00

Світовий рекорд: дворічна українка вивчила прапори 237 країн

У Національному реєстрі рекордів розповіли, що маленька рекордсменка не лише знає, як виглядають 237 прапорів, але й може показати місце розташування кожної країни. "На сьогодні – це наймолодший знавець державних прапорів усіх країн світу. Цікаво, чи є такий народний депутат, який би зміг це повторити", – зауважила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

У столиці зафіксовано новий рекорд України: дворічна Злата Поплавська продемонструвала знання прапорів усіх країн світу, передає телеканал "24".

У Національному реєстрі рекордів розповіли, що маленька рекордсменка не лише знає, як виглядають 237 прапорів, а й може показати місце розташування кожної країни.

"На сьогодні – це наймолодший знавець державних прапорів усіх країн світу. Цікаво, чи є такий народний депутат, який би зміг це повторити", – зауважила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Раніше повідомлялося, про шестирічного вундеркінда з Харкова, який прочитав 200 енциклопедій і вже проводить власні досліди.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus