"Свобода" на з'їзді відзначає 25-річчя. Біля входу - "килимок" з прапора КПУ

30.09.2016 14:00

"Свобода" на з'їзді відзначає 25-річчя. Біля входу - "килимок" з прапора КПУ

Біля входу до культурного центру, де проходить з'їзд, організували ярмарок української традиційної їжі, націоналістичної літератури тощо. Крім того, на території проходить виставка експонатів, що ілюструють участь активістів "Свободи" в АТО, декомунізації та ін. Продаються футболки із зображенням лідера політсили Олега Тягнибока.

У Києві на Алеї Небесної Сотні в Міжнародному центрі культури і мистецтв (колишньому Жовтневому палаці) сьогодні, 30 вересня, проходить урочистий з'їзд з нагоди 25-річчя від дня створення ВО "Свобода", повідомляє Цензор.НЕТ.

Як повідомив нардеп Андрій Іллєнко, на з'їзд очікується прибуття близько двох тисяч делегатів, не рахуючи запрошених гостей. За словами нардепа, з'їзд має урочистий характер, на ньому не будуть прийматися якісь організаційні рішення.

Біля входу до культурного центру, де проходить з'їзд, організували ярмарок української традиційної їжі, націоналістичної літератури тощо. Крім того, на території проходить виставка експонатів, що ілюструють участь активістів "Свободи" в АТО, декомунізації та ін.

Урочисті захід супроводжує виступ Київського муніципального академічного оркестру, що виконує патріотичні українські пісні.

На вході в культурний центр, де проходить з'їзд, поклали прапор КПУ, і делегації, заходячи всередину, топчуться по ньому і витирають ноги. На другому поверсі походить виставка фотографій, присвячена 25-річчю ВО "Свобода".

Продаються футболки із зображенням лідера політсили Олега Тягнибока.

Нагадаємо, 29 вересня з'їзд провела партія "УКРОП".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus