"Свобода" заявляє про блокаду руху російських вантажівок на кордоні з Бєларуссю

05.03.2016 20:00

"Свобода" заявляє про блокаду руху російських вантажівок на кордоні з Бєларуссю

Активісти з Житомира, Овруча та інших міст Житомирської області продовжують блокувати рух російських вантажівок на кордоні з Бєларуссю. Про це повідомив депутат Житомирської обласної ради від ВО "Свобода" Сидір Кізін. За його словами, за 6 днів блокади на блокпосту в Овруцькому районі активісти не пропустили більше 12 вантажівок.

Активісти з Житомира, Овруча та інших міст Житомирської області продовжують блокувати рух російських вантажівок на кордоні з Бєларуссю.

Про це повідомив депутат Житомирської обласної ради від ВО "Свобода" Сидір Кізін, передає УНІАН.

За його словами, за 6 днів блокади на блокпосту в Овруцькому районі в декількох кілометрах від пункту пропуску "Виступовичі" (на кордоні з Бєларуссю) активісти не пропустили більше 12 вантажівок.

"Розвертаємо назад на кордон, тому що не можемо дозволити вантажівкам з номерами агресора переміщатися по нашій території", - зазначив Кізін.

Нагадаємо, 11 лютого громадські активісти в 10 областях України почали безстрокову акцію щодо недопущення виїзду з України в напрямку міжнародних кордонів вантажних автомобілів з номерами російської реєстрації.

У відповідь на дії активістів 14 лютого російський уряд заборонив транзит українських вантажівок по своїй території.

У свою чергу, Кабінет Міністрів України від 15 лютого прийняв дзеркальні заходи і призупинив дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в РФ.

На засіданні уряду 24 лютого Кабінет міністрів України разрешіл транзит російських вантажівок з 25 лютого і доручив Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку руху транзитних потоків.

26 лютого активісти, які блокували російські вантажівки на Закарпатті, заявили про завершення акції.

Разом з тим, 26 лютого ВО "Свобода" оголосила про відновлення блокування транзиту російських вантажівок по території України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus