Табачник пообіцяв підвищити зарплати вчителям

11.01.2014 12:57

Табачник пообіцяв підвищити зарплати вчителям

Міністр освіти України Дмитро Табачник заявив, що зарплати вчителям у 2014 р. будуть збільшені. "Зросте заробітна плата порівняно з 2013 р. в середньому: керівника, наприклад, дитячого садка на 650 грн, вчителя вищої категорії на 602 грн, старшого наукового співробітника, доцента - за рік на 750 грн в середньому", - зазначив Табачник.

Міністр освіти України Дмитро Табачник заявив, що зарплати вчителям у 2014 р. будуть збільшені. Про це він сказав на прес-конференції, передають "Подробиці" на телеканалі "Інтер".

"Зросте заробітна плата порівняно з 2013 р. в середньому: керівника, наприклад, дитячого садка на 650 грн, вчителя вищої категорії на 602 грн, старшого наукового співробітника, доцента - за рік на 750 грн в середньому", - зазначив Табачник.

Підводячи підсумки минулого року, міністр також розповів про деякі позитивні тенденції в освітній сфері. Зокрема, що в 2013 р. було випущено рекордну кількість підручників за всі роки незалежності.

За його словами, кількість нових книг, які отримають школярі та студенти в нинішньому році, поки обговорюється, адже держбюджет ще не затверджено.

Раніше Віктор Янукович відзначив важливість забезпечення належного соціального захисту працівників освіти і обіцяє, що зарплата вчителів буде збільшуватися "з року в рік".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus