Таджикистан й Узбекистан поновлюють авіасполучення після 24-річної перерви

10.02.2017 14:00

Таджикистан й Узбекистан поновлюють авіасполучення після 24-річної перерви

Наприкінці листопада 2016 року Душанбе і Ташкент домовилися про відновлення прямого авіасполучення. Відповідний протокол був підписаний в Душанбе під час зустрічі офіційних делегацій двох країн. Спочатку планувалося здійснювати по чотири рейси на тиждень - по два з кожного боку. Повідомлялося, що авіаперельоти мають розпочатися не пізніше березня 2017 року.

Пряме авіасполучення між Таджикистаном і Узбекистаном відновлюється після майже 25 років перерви. 10 лютого з Душанбе в Ташкент вирушив перший пасажирський літак таджицької авіакомпанії "Сомон Ейр", передає BBC-Russian.

В авіакомпанії уточнили, що літак виконав технічний рейс, а регулярні польоти поновляться з 20 лютого. При цьому планується також організувати рейси з Таджикистану і в інші міста Узбекистану.

Рейс Душанбе - Ташкент поки що буде здійснюватися тільки по понеділках. З кінця березня кількість таких рейсів збільшиться до двох, польоти будуть виконуватися по понеділках і четвергах.

Прямі перельоти між двома колишніми радянськими республіками були припинені в 1993 році в зв'язку із загостренням політичних відносин. Також між країнами відтоді відсутнє автобусне пасажирське сполучення і все ще діє візовий режим.

Наприкінці листопада 2016 року Душанбе і Ташкент домовилися про відновлення прямого авіасполучення. Відповідний протокол був підписаний в Душанбе під час зустрічі офіційних делегацій двох країн. Спочатку планувалося здійснювати по чотири рейси на тиждень - по два з кожного боку. Повідомлялося, що авіаперельоти повинні розпочатися не пізніше березня 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus